Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Іванівці

Іванівці - село, центр сільської Ради. Розташовані за 6 км від районного центру. Насе­лення - 1159 чоловік. Сільраді підпорядкова­ні населені пункти Клячанове та Старе Давидкове.
В селі розміщена бригада колгоспу ім. Димитрова (центральна садиба – в с. Клячановому). За колгоспом закріплено понад 2000 га землі. Господарство -
багатогалузеве. Колгосп славиться в області високим рівнем механізації трудомістких процесів. Тут трудиться знатний механізатор Герой Соціалістичної Праці О. О. Ткалич. Колишні бригадири, нині пенсіо­нери, Ф. І. Ганчев та І. М. Долинський також Герої Соціалістичної Праці.
В Іванівцях е восьмирічна школа, клуб, біб­ліотека. За роки Радянської влади 74 чоловіки одержали вищу освіту; за цей час зведено близь­ко 200 будинків.
Згадка про село е в писемних джерелах XV століття.
Селяни Іванівців взяли участь у першотравневій демонстрації 1922 року в Мукачевому.
Іванівці визволені від фашистської окупації 25 жовня 1944 року.
В селах Клячановому та Старому Давидковому виявлено поселення епохи неоліту (IV тисячоліття до н. е.) І періоду бронзи (ІІ тисячоліття до н. е.). Тут знайдено броизові вироби пізньої бронзи (початок І тисячоліття до н. е.).

Дивиться також інші населені пункти району:

Cучасна карта - Іванівці