Драгове - село, центр сільської Ради. Лежить у долині річки Тереблі, біля підніжжя гори Менчулу, за 30 км від районного центру. Через село проходить шосе. Населення - 3308 чоловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Жовтневе, Забродь, Кичерели, Становець.
У Драговому розташований колгосп «40-річчя Жовтня», за яким закріплено понад 4000 га землі. Основний виробничий напрям - тваринництво. Артіль має 560 голів великої рогатої худоби, 1500 овець. Колгоспний цегельний завод виробляє 3 млн. штук цегли на рік. Розробляються колгоспом і поклади вапна та жовтої глини, поклади мармуру. В селі також працюють цех Хустського соко-винного заводу, що випускає мінеральну воду «Драгівська», і лісництво, яке очолює заслужений лісовод УРСР І. І. Апшай.
В селі є середня та 2 восьмирічні школи, клуб, бібліотека; дільнична лікарня на 25 ліжок.
За роки Радянської влади близько 600 чоловік здобули вищу і середню освіту. За цей час в селі споруджено понад 400 будинків.
Засноване село в другій половині XIV століття. Поблизу Драгового видобувалася сіль.
В 1920 році в селі збудовано лісозавод. Робітники лісозаводу кілька раз страйкували (в 1927, 1931, 1935 pp.). Керували цими страйками комуністи (партійна організація створена в 1927 році).
В ніч на 29 серпня 1943 року поблизу Драгового приземлилася десантна партизанська група Ф. Патакі. Селяни всіляко сприяли партизанам.
23 жовтня 1944 року село визволено від фашистської окупації.
У Драговому народився український радянський письменник М. І. Рішко.
В селі споруджено пам'ятник В. Хмельницькому та обеліск Слави - партизанам, що загинули в боротьбі з фашистами.
Дивиться також інші населені пункти району: