Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Копашневе

Копашневе - село, центр сільської Ради. Розташоване за 18 км від районного центру. Через село проходить шосе. Населення - 2307 чо­ловік. Сільраді підпорядковані населені пункти Лунка, Поляна, Хустець.
В селі розміщена бригада колгоспу «Радянсь­ка Україна», що займається м'ясо-молочним тваринництвом та садівництвом. За останні роки насаджено 450 га садів. Бригадир садоводів І і. Д. Гангур нагороджений орденом Трудового Червоного Прапора.
У Копаїнневому є восьмирічна школа, бібліотека, клуб.
Вперше село згадується в писемних джерелах середини XVII століття.
В 1921 році в селі створено первинну органі­зацію КПЧ, організатором якої був М. Ю. Молнар. На парламентських виборах 1925 року комуністи одержали 433 голоси з 697.
Населення Копашневого чинило опір фашис­там: в партизанах було понад 30 жителів села, 70 - активно підтримували партизанів. В групі Ф. Патакі були Степан та Василь Чижмарі. За допомогу партизанам хортисти знищили 30 чол., 45 - ув'язнили.
23 жовтня 1944 року Копашневе визволено від фашистської окупації.

Cучасна карта - Копашневе