Боржавське (до 1946 року - Велика Чингава) - село, центр сільської Ради, розташоване у Приборжавській долині на північ, за 20 км від районного центру і 12 км від найближчої залізничної станції Сільце на лінії Берегове - Кушниця. Населення - 2185 чоловік.
У селі - бригада колгоспу ім. Ватутіна. Провідними галузями виробництва е тваринництво, садівництво та виноградарство. За бригадою закріплено 470 га орної землі та 200 га саду.
В Воржавському працюють восьмирічна школа, 2 бібліотеки, відділення зв'язку.
За роки Радянської влади тут споруджено 255 нових житлових будинків, клуб, магазин, школу, фельдшерсько-акушерський пункт та інші громадські і культурно-побутові приміщення.
На території села виявлено поселення та скарб бронзових виробів періоду бронзи (початок І тисячоліття до н. е.).
Вперше Боржавське згадується в писемних джерелах за 1351 рік. У 1921 році в селі створено організацію КПЧ. Очолив її прибулий з Радянської Росії колишній військовополонений І. Кормош. Під керівництвом комуністів у 1927 році боржавці прогнали екзекуторів і знищили боргові книш. Значного успіху добилися комуністи під час парламентських виборів у 1925 році. За кандидата комуністичної партії Миколу Сидоряка голосувало 90 проц. виборців Боржавського.
26 жовтня 1944 року радянські воїни визволили Боржавське від фашистської окупації. 52 чоловіки пішло добровольцями до Червоної Армії, а 12 воювали у Чехословацькому корпусі. Орденами і медалями за бойові заслуги нагороджено 43 добровольці села.
Уродженець Боржавського М. Молнар працює старшим науковим співробітником слов'янських мов в Чехословацькій Академії наук (м. Братіслава).
На території села є пам'ятка архітектури- старовинна церква XVII століття.
Дивиться також інші населені пункти району: