Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Оросієве

Оросієве - село, центр сільської Ради, розташоване за 16 км від районного центру. За 1 км від села проходить шосейна дорога Ужгород-Берегове-Рахів.
Віддаль до найближчої залізничної станції Добросілля - 4 км. Населення - 957 чоловік. Сільраді підпорядковане село Квасове.
На території села знаходиться центральна садиба колгоспу «Дружба», основний напрямок якого - виробництво зерна, тваринницької про­дукції, овочів, фруктів та винограду. Колгосп має 2582 га землі, у т. ч. 780 га орної, 117 га виноградників.
В селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, фельдшерсько-акушерськиії пункт, дитячий садок, лазня.
За роки Радянської влади в селі побудовано 117 житлових будинків.
На території села знахідено побутові речі доби ранньої бронзи (початок II тисячоліття до нашої ери). Вперше Оросієве згадується в пись­мових джерелах XIV століття. На 1816 рік в се­лі налічувалось 257 жителів, 66 будинків. Згід­но перепису 1881 року, з 518 жителів села пись­менними були 222 чоловіки. У квітні 1919 року, в селі Квасове було створено Раду робітників, селян і солдатів. Під час угорсько-фашистської окупації під поліцейським наглядом перебувало З чол., З чол. було кинуто в концтабори, 80 чол. забрано в робочі батальйони. 24 жовтня 1944 року Оросієве було визволено від угорсько-фашистської окупації.
З архітектурних пам'ятників на території Квасового збереглись залишки середньовічного замку XIII століття.

Cучасна карта - Оросієве