Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Ізки

Ізки - село, центр сільської Ради. Розта­шовані на річці Репинці, між Боржавською полониною та Руським Верхом, за 22 км від районного центру, за 18 км від залізничної станції Воловець. Через село проходить шосе. Населення - 961 чоловік.
В Ізках розміщені лісництво та центральна садиба колгоспу «Заповіт Ілліча». Артіль має 5088 га землі, в т. ч, 900 га орної, понад 2200 га сіножатей і пасовиськ. Господарство - тваринницького напряму. Колгосп славиться в області високими економічними показниками у веденні господарства. 7 жителів с. Ізок удостоєні уря дових нагород. Ізківське лісництво задісшос непридатні для сільськогосподарського вироб­ництва землі, вирощує цінні породи дерев - явір, бук. Тут є флористичний заказник - природні насадження сосни на площі 25,5 гектара.
В селі є восьмирічна та початкова школи, клуб, бібліотека; дільнична лікарня.
Згадка про Ізки є в документах 1600 року.
В кінці березня 1919 року в селі було вста­новлено Радянську владу.
12 жовтня 1944 року село визволено від фа­шистської окупації, понад 30 чоловік вступило добровольцями до лав Червоної Армії.
В Ізках народився художник М. В. Медвецький.

Cучасна карта - Ізки