Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Буковець

Буковець - село, центр сільської Ради. Розташований в гірській ущелині між відрогами Боржавських полонин, за 25 км від районного центру, за 23 км від залізничної станції Воло­вець. Населення - 679 чоловік. Сільраді підпорядковане с. Потік.
В селі розміщені 2 комплексні бригади кол­госпу «Заповіт Ілліча», виробничий напрям яких - тваринництво та вирощування картоплі. За бригадами закріплено понад 1800 га землі, в т. ч. 300 га орної, 1100 га сіножатей і пасо­виськ.
У Буківці є восьмирічна та початкова школи, клуб, бібліотека.
Село згадується в документах середини XVII століття.
В квітні 1919 року в Буківці створено Раду робітників, селян та солдатів.
В 1924 році створена первинна організація КПЧ. На парламентських виборах 1925 року з 292 виборців за комуністів голосували 200 чоловік.
Під час угорсько-фашистської окупації 36 юнаків і дівчат емігрувало до Радянського Сою­зу. В Чехословацькому корпусі генерала Л. Сво­боди воювали 17 жителів Буківця.
12 жовтня 1944 року село визволено від фа­шистських окупантів; понад 20 чоловік пішло добровольцями до лав Червоної Армії.

Cучасна карта - Буковець