Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Вербовець

Вербовець - село, центр сільської Ради, лежить за 12 км на північний захід від район­ного центру та за 1 км від залізничної станції Чорний Потік на лінії Виноградів-Хмельник. Населення - 855 чоловік. Сільраді підпоряд­ковано село Чорний Потік.
У Вербівці е колгосп «Дружба народів», який має 2 тис. га сільськогосподарських угідь, у т. ч. - 1100 га орної землі. В артілі вирощу­ються зернові, технічні, городні культури, роз­винуто тваринництво і садівництво.
В селі е восьмирічна школа, 2 клуби, 2 біб­ліотеки, відділення зв'язку, шкільний музей. За роки Радянської влади у Вербівці спору­джено 120 нових будинків.
На території села Вербівця було розташова­не поселення доби неоліту (IV-III тисячоліття до н. е.). У селі Чорному Потоці знайдено бронзові вироби періоду бронзи (II тисячоліття до н. е.).
Вербовець заснований у 1251 році.
26 жовтня 1944 року Червона Армія визво­лила село від угорсько-фашистських окупантів.

Cучасна карта - Вербовець