Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Горінчове

Горінчове - село, центр сільської Ради. Розташоване в долині річки Ріки, за 16 км від районного центру. Через село проходить шосе. Населення - 2229 чоловік. Сільраді підпорядко­вані населені пункти Ділок, Кутлаш, Посіч, Сюрюк.
У Горінчовому знаходиться центральна сади­ба колгоспу «Більшовик». Основний виробничий напрям його - садівництво та тваринництво. Ар­тіль має понад 2400 га землі, в т. ч. 900 га садів, 360 сіножатей, 300 га орної землі. На фермах - 850 голів великої рогатої худоби, 3300 овець. Основні виробничі процеси механізовано. З допоміжних підприємств наявні вальцьовий млин, олійниця, пилорама.
В селі в середня школа, бібліотека, клуб; дільнична лікарня на 50 ліжок.
За радянських часів споруджено понад 400 будинків, тротуари.
Вперше село згадується в письмових джере­лах середини XIV століття. Жителі Горінчового брали участь в селянській війні 1514 року і у визвольній війні угорського народу 1703- 1711 років.
Селянин В. І. Бабич боровся проти біло­гвардійців у лавах Червоної Армії в 1919- 1921 роках.
В 1923 році створена первинна організація КПЧ.
Під час фашистської окупації 45 чоловік емі­грували в Радянський Союз. За допомогу парти­занам фашисти закатували комуніста Д. Д. Петрика.
23 жовтня 1944 року село визволено від фа­шистської окупації.
У Горінчовому живе відомий казкар A. С. Ка­лин.

Cучасна карта - Горінчове