Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Малий Раковець

Малий Раковець - село, центр сіль­ської Ради. Розташований на лівому березі річки Боржави, біля підніжжя гір Китиці та Тупого, за 18 км від районного центру, за 10 км від заліз­ничної станції Рокосів. Населення - 3097 чо­ловік.
В селі розміщена бригада колгоспу «Ви­ноградар», яка спеціалізується на садівництві та вівчарстві. За бригадою закріплено понад 200 га саду, 2500 овець.
У Малому Раківці - 2 восьмирічні школи, бібліотека, клуб. В побут селян входять нові обряди - урочиста реєстрація новонароджених, комсомольські весілля тощо.
Село засноване в першій половині XIV сто­ліття.
На виборах 1923 року до сільського представ­ництва всі 738 виборців віддали свої голоси за комуністів. Перелякані власті скасували ці вибори.
В 1926 році створена первинна організація КПЧ, організаторами її були М. Ю. Буковецький, В. Ю. Бобіта, П. М. Зеленяк, І. І. Яцканич.
25 жовтня 1944 року село визволено від фа­шистської окупації частинами 8-ї стрілецької дивізії. 20 юнаків пішли добровольцями до Червоної Армії.
В Малому Раківці народився О. В. Фединець, відомий хірург, професор Ужгородського університету.

Cучасна карта - Малий Раковець