Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Онок

Онок (старі назви Ілонок, Ілонокуйфалу) - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на північ від районного центру і найближчої залізничної станції Виноградів. Населення - 2510 чоловік.
У селі є колгосп «Зірка». Його виробничий напрям - виноградарство, садівництво та м'ясо-молочне тваринництво. Артіль має 1600 та сільськогосподарських угідь, славиться в області високими надоями молока, які становлять в се­редньому щорічно по 2 тис. кг на кожну корову. За успіхи в розвитку тваринництва і виногра­дарства Ю. Ю. Свищо та М. М. Доманич нагороджені орденом Трудового Червоного Прапора.
До послуг трудящих - восьмирічна школа, бібліотека, клуб, споруджено 420 нових жит­лових будинків, школу, будинок правління кол­госпу, сільради, відділення зв'язку, дитячий садок та інші культурно-побутові і громадські будівлі.
Археологічні пам'ятки свідчать, що територія села була заселена вже в період неоліту (IV тисячоліття до н. е.). Перші писемні згадки вро Онок - за 1598 рік. У 1921 році в селі ство­рено партійну організацію КПЧ, до якої в числі перших вступили І. М. Чейпеш, Д. Й. Поп, Д. М. Онисько, Й. М. Поп, ІО. М. Миглис.
25 жовтня 1944 року село було визволене від фашистської окупації Червоною Армією, до якої 25 чоловік нішло добровольцями.

Cучасна карта - Онок