Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Красна

Красна - село, центр сільської Ради. Роз­ташована по обох боках річки Тересви, за 47 км від районного центру, на вузькоколійній заліз­ниці та
шосейній дорозі Тересва-Усть-Чорна. Залізнична станція. Населення - 1639 чоло­вік.
В Красній знаходиться третя бригада кол­госпу «ДТСААФ», за якою закріплено 740 га зе­мельних угідь, з них 50 га насовищ і лісів. Основ­ний напрям господарства - тваринництво. Бри­гада має 452 голови великої рогатої худоби, близько 300 овець.
В селі є восьмирічна школа, 3 крамниці, їдальня, 2 фельдшерсько-акушерські пункти, пологовий будинок, бібліотека з книжковим фондом близько 7 тис. примірників, клуб від­мінної роботи на 200 місць, нри якому організо­вано ансамбль сопілкарів та дримбарів «Сопілка», стаціонарна кіноустановка, відділення зв'язку.
Перші згадки нро село відносяться до XIX сто­ліття. Місцева організація КПЧ створена в 1936 році. Рятуючись від фашистського терору, 20 громадян Красної в 1939-1940 pp. виїхало до СРСР. Село визволене від фашистських загарб­ників 22 жовтня 1944 року.
З метою вшанування пам'яті воїнів, які заги­нули у Велику Вітчизняну війну, та в зв'язку з 50-річчям Великого Жовтня в селі споруджено обеліск Слави.
На околиці села знаходяться мінеральні джерела «Буркут».

Cучасна карта - Красна