Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Фанчикове

Фанчикове - село, центр сільської Ради, знаходиться за 8 км на південний захід від район­ного центру. Населення - 1711 чоловік. Сіль­раді підпорядковані населені пункти Тросник та Притисянське.
У Фанчиковому - колгосп «Іскра», вироб­ничий напрям якого - вирощування овочевих культур. Розвинуте м'ясо-молочне тварин­ництво. Господарство має 2375 га господарських угідь, 21 трактор. 11 комбайнів, 17 вантажних автомашин та багато іншої техніки. 5 передовиків артілі нагороджені орденами і медалями.
В селі працює цех Виноградівського консервного заводу, який за сезон переробляє 3 тис. тонн сировини.
У Фанчиковому є 3 восьмирічні школи, Буди­нок культури, бібліотека.
За роки Радянської влади в селах, що підпо­рядковані Фанчиківській сільраді, споруджено 455 нових житлових будинків, Будинок культури, сільський універмаг.
На території села виявлено поселення доби неоліту (IV тисячоліття до н. е.).
Перша письмова згадка про Фанчикове сто­сується до XIV століття, а про село Тросник - в 1220 році. В 1919 році, після перемоги Радянсь­кої влади в Угорщині та на Закарпатті, в селі діяла Рада робітників, селян та солдатів. В 1922 році у селі створено партійну організацію КПЧ. Очолив її М. І. Габор, якого було закатовано фашистами у 1939 роді.
26 жовтня 1944 року село визволено від фа­шистської окупації. 26 чоловік пішло доброволь­цями до Червоної Армії.

Cучасна карта - Фанчикове