Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Тарасівка

Тарасівка - село, центр сільської Ради. Розташована міяс двома гірськими хребтами, вздовж річки Тарасівни, за 36 км на північний схід від райцентру і за 8 км від залізничної стан­ції Підплеша. Населення - 3065 чоловік.
В селі знаходиться комплексна бригада кол­госпу «Радянська Верховина», за якою закріпле­но 1300 га земельних угідь, з них 1000 га сіно­косів і лісів. Основний напрям її господарства - тваринництво. В бригаді налічується 400 голів великої рогатої худоби та близько 1700 овець.
На території села розташований Тарасівський лісопункт Тересвянського лісокомбінату тресту «Закарпатліс». В лісовій промисловості зайнято 575 чоловік.
В Тарасівці є восьмирічна школа, бібліотека, клуб, три фельдшерсько-акушерські пункти, пологовий будинок, їдальня, 5 торговельних точок, водолікувальна лазня.
Вперше село згадується в письмових джерелах XV111 століття. Місцева організація КПЧ ство­рена в 1921 році. Вона була однією з найвпливовіших у Тячівському окрузі. На виборах до парламенту в 1925 році комуністи одержали 393 голоси (з 469).
Під час угорсько-фашистської окупації через Тарасівну комуністи організовували втечі молоді до СРСР.
Тарасівна визволена Червоною Армією від німецько-угорських окупантів 22 жовтня 1944 року.

Cучасна карта - Тарасівка