Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Гукливий

Гукливий - село, центр сільської Ради. Розташований між Воржавськими полонинами та Бескидами, за 6 км від районного центру. Залізнична станція. Населення - 936 чоловік.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу «31 річниця Жовтня», який має 2150 га землі, в т. ч. 400 га орної. Господарство - тваринницького напряму.
У Гукливому є восьмирічна та середня вечір­ня школи, клуб, 2 бібліотеки. За роки Радянсь­кої влади зведено 187 нових будинків, 2 шкільні приміщення, будинок для спеціалістів сільського господарства тощо.
Про заснування села говориться в т. зв. «Гукливському літопису» - додатку до старо­давньої сільської метрики, записи в якому робились з 1610 до 1830 року. Село оселене у 1588 році солтисами Іваном Бобкою та Пет­ром Пецьковичем, вихідцями з Галичини.
Гукливий визволений радянськими військами від фашистів 15 жовтня 1944 року, 32 жителі села вступили добровольцями до лав Червоної Армії. В 1949 році в селі організовано колгосп.

Cучасна карта - Гукливий