Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Заріччя

Заріччя - село, центр сільської Ради. Роз­ташоване на лівому березі річки Іршавки, за 6 км від районного центру, за 1 км від залізнич­ної станції Сільце. Населення - 2758 чоловік. Сільраді підпорядкований населений пункт Сільце.
В Заріччі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Шевченка - багатогалузевого господарства. Артіль має 5500 га землі, в т. ч. 1500 га орної, 700 га садів і виноградників. У господарстві - близько 1200 голів великої рогатої худоби. Колгосп славиться в області високими врожаями кукурудзи, овочів та тютюну. Ланковий-кукурудзовод І. Ю. Кобаль нагороджений орденом Леніна. 17 передовиків сільськогосподарського виробництва відзначені іншими уря­довими нагородами.
В селі є середня та вечірня середня школи, Будинок культури, бібліотека. За роки Радян­ської влади споруджено більше 1000 будинків.
Вперше Заріччя зустрічається в писемних джерелах 1242 року.
В березні-квітні 1919 року в селі була Ра­дянська влада.
В 1934 році в селі створено первинну органі­зацію КПЧ, організатором її був І. Чедрик.
25 жовтня 1944 року Заріччя визволено від фашистської окупації військами 17 гвардій­ського корпусу.
Вихідцями із Заріччя в кандидати наук В. І. Худанич, П. В. Фельцан, В. І. Фущич.
В околицях с. Сільця знайдено рештки по­селення і скарб доби бронзи (II тисячоліття до н. е.).

Cучасна карта - Заріччя