Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Липецька Поляна

Липецька Поляна - село, центр сіль­ської Ради. Розташована за 22 км від районного центру. Через село проходить шосе. Населення - 2208 чоловік. Сільраді підпорядковані населені .пункти Каллів, Ожоверх, Слоновий.
В селі розміщена бригада колгоспу ім. О. Борканюка, яка займається садівництвом та тва­ринництвом. В господарстві - 1600 овець; 50 га плодоносних садів. В роки семирічки насаджено понад 300 га садів. Тут знаходяться також навчально-дослідні майстерні Закарпатського лісотехнікуму.
У Липецькій Поляні є середня школа, при якій створена музейна кімната В. І. Леніна, бібліотека, клуб. За роки Радянської влади споруджено понад 450 будинків.
Перша згадка про село є в документах кінця XVI століття.
В квітні 1919 року в Липецькій Поляні ство­рено Раду робітників, селян та солдатів.
В 1922 році виникла первинна організація КПЧ.
В 1934 році лісові робітники села брали участь в страйку лісорубів с. Довгого.
Під час угорсько-фашистської окупації жителі Липецької Поляни допомагали партизанам загону ім. Ватутіна, що діяв у Довжанських лісах.
24 жовтня 1944 року село визволено від фашистської окупації частинами 237 гвардій­ської стрілецької дивізії.

Cучасна карта - Липецька Поляна